Zestaw halogenowych lamp oświetleniowych 4x800W

Przenośny zestaw czterech lamp halogenowych SL800RHX3DI “Red Head” światła ciągłego 800W wraz ze czterema stabilnymi statywami oświetleniowymi o wysokości roboczej do 290 cm, w solidnej walizie transportowej. Lampy emitują światło o temperaturze 3300K ze współczynnikiem odwzorowania barwnego (Ra > 99), posiadają wrota do modulacji światła oraz ściemniacz do regulacji mocy.

Cena wynajmu: 100 zł netto/doba

Gimbal – stabilizator obrazu

Kontroler gimbali bezszczotkowych AlexMOS (produkcja BaseCam Electronics) gwarantuje stabilizację obrazu we wszystkich trzech osiach. Przeznaczony do kamer i aparatów fotograficznych o wadze do 7 kg. Sprzęt pozwala na pracę w 3 trybach (standardowy, wysoki, wertykalny) w zależności od przeznaczenia i warunków otoczenia. Gimbal zasilany jest przez akumulator litowo-jonowy (czas pracy: 45-90 minut na 1 baterii). Komplet zawiera: gimbal, 2 baterie, ładowarkę, stojak oraz walizkę ochronną (nie zawiera kamery).

Cena wynajmu: 300 zł netto/doba (sam stabilizator) lub 800 zł netto/doba (stabilizator z operatorem i kamerą)

Bezprzewodowy rejestrator dźwięku

RODE Link Filmmaker Kit to cyfrowy bezprzewodowy zestaw nowej generacji do rejestracji dźwięku. Dzięki 2.4GHz cyfrowej transmisji z szyfrowaniem 128-bitowym o zakresie dynamiki systemu 112dB, jest w stanie stale utrzymać silny poziom sygnału na odległość do 100 metrów. Komplet zawiera: odbiornik (RX-CAM z wyświetlaczem OLED, montowany na standardowej kamerze z mocowaniem 3/8 lub o uchwyt do paska) nadajnik (TX-belt) oraz transmiter mikrofonowy (Rode lavalier)

Cena wynajmu: 50zł netto/doba